Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Моите другарчиња диносауруси

495,00 ден.
Шифра на производ: 7100202

Kоличина

Во кошничка

Си чул ли некогаш да се зборува за овие стари џинови како што се диносаурусите? Не? Тогаш ова е вистинската книга за тебе! Подготви се внимателно, ќе се втурнеш во еден свет каде што сѐ е големо! Добредојде во праисторискиот свет на диносаурусите!

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2012

Број на страници

16

Димензии

30,50x24,50x2,00

Тежина гр.

800,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места