Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Заспаната убавица - приказни со магнети

350,00 ден.
Шифра на производ: 7100337
ISBN: 978-9989-0-0861-0

Kоличина

Во кошничка

Уживај во преиказната за Заспаната убавица и магијата на злобната самовила. Избери од магнетите за да ги дополниш сликите.

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2009

Број на страници

10

Димензии

32,00x24,00x2,00

Тежина гр.

593,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места