Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Човековото тело - повлечи и научи

295,00 ден.
Шифра на производ: 7500851
ISBN: 978-84-677-5096-6

Kоличина

Во кошничка

Повлечи ги јазичињата и дознај многу нешта за човековото тело! Ова е твојата прва интерактивна и забавна книга за човековата анатомија.

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

10

Димензии

24,00x24,00x1,50

Тежина гр.

341,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места