Додади коментар

Црвенкапа - 3Д мини класици

150,00 ден.
Шифра на производ: 7500822
ISBN: 978-84-903-7793-2

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

8

Димензии

18,00x14,00x2,00

Тежина гр.

195,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места