Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

wertsfgawerfawer

sdfadsxwef aqwef erf awef aer aeewrgaergtaergt

tttttttt

wersdfcza\efawefasdfaweaew

100 научни експерименти

450,00 ден.
Шифра на производ: 7500745
ISBN: 9989-0-0486-2

Kоличина

Во кошничка

Оваа возбудлива збирка од научни експерименти комбинира корисна забава и научно истражување. Набљудувај ги резултатите и потоа дознај што навистина се случува откривајќи ја науката што произлегува од експериментите.

Јазик

Македонски

Година на издавање

2006

Број на страници

96

Димензии

31,50x24,50x1,10

Тежина гр.

785,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Овој модул од страната е сеуште во развој.