Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Весела фарма

399,00 ден.
Шифра на производ: 7100963

Kоличина

Во кошничка

Забавувај се притискајќи ги звучните прозорчиња и препознај ги карактеристичните звуци на животните од овие фантастични приказни!

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

10

Димензии

22,00x26,00x1,00

Тежина гр.

452,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Овој модул од страната е сеуште во развој.