Додади коментар

Весела фарма

399,00 ден.
Шифра на производ: 7100963

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Забавувај се притискајќи ги звучните прозорчиња и препознај ги карактеристичните звуци на животните од овие фантастични приказни!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

10

Димензии

22,00x26,00x1,00

Тежина гр.

452,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места