Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Голема книга за кученцата во патрола

220,00 ден.
Шифра на производ: 7100944
ISBN: 978-998-901-088-0

Kоличина

Во кошничка

Запознајте ги Рајдер и сите четириножни херои од Кученца во патрола! Од Маршал и неговиот гласен мегафон, до Рабл и неговиот голем багер, оваа книга е најдобар водич за сите кученца, нивните возила и нивните победи

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

28

Димензии

27,00x22,00x0,20

Тежина гр.

148,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места