Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Човеково тело

490,00 ден.
Шифра на производ: 7100936

Kоличина

Во кошничка

Звучна сликовница ЧОВЕКОВО ТЕЛО со додаток електронски молив со кој ќе ги обележуваш точните одговори на прашањата поврзани со твоето тело.

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

30

Димензии

29,30x26,00x1,00

Тежина гр.

456,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места