Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Игри за другарки

150,00 ден.
Шифра на производ: 7100882
ISBN: 978-84-9037-522-8

Kоличина

Во кошничка

Со оваа оригинална книга во облик на торбичка супер ќе се забавуваш! Во книгата ќе најдеш многу налепници и забавни игри.

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

12

Димензии

27,00x21,00x0,30

Тежина гр.

122,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Овој модул од страната е сеуште во развој.