Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Игри за самовили

150,00 ден.
Шифра на производ: 7100880
ISBN: 978-84-9037-522-8

Kоличина

Во кошничка

Со оваа оригинална книга во облик на торбичка супер ќе се забавуваш! Во книгата ќе најдеш многу налепници и забавни игри.

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

12

Димензии

27,00x21,00x0,30

Тежина гр.

125,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места