Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Книга сложувалка - Грдото пајче

210,00 ден.
Шифра на производ: 7100879
ISBN: 9788499138909

Kоличина

Во кошничка

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

12

Димензии

19,00x16,00x3,00

Тежина гр.

470,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места