Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Ферари - звучна сликовница

750,00 ден.
Шифра на производ: 7100732

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

30 реалистични звуци со кои ќе го откриеш светот на Ферари: од дизајн и тестирање, па се до тркачката патека

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

10

Димензии

29,00x29,50x2,00

Тежина гр.

760,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Телефонски Броеви

Продажни места