Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Патуваме со Молња

300,00 ден.
Шифра на производ: 7100639

Kоличина

Во кошничка

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Број на страници

10

Димензии

22,50x20,00x1,00

Тежина гр.

338,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места