Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Малиот доктор

650,00 ден.
Шифра на производ: 7100637

Kоличина

Во кошничка

Здраво, јас сум Алекс! Дали сакаш да научиш интересни факти за твоето тело? Тогаш ајде да си играме! Одговори ги прашањата користејќи го волшебниот термометар и ќе бидеш на пат да станеш вистински доктор!

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

16

Димензии

29,00x22,00x2,00

Тежина гр.

622,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

ИНФОРМАЦИИ

Продажни места