Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Возила

350,00 ден.
Шифра на производ: 7100634

Kоличина

Во кошничка

Нилскиот коњ и зајко на пат заминуваат и секој што ќе го сретнат весело го поздравуваат!

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

10

Димензии

27,00x24,00x1,00

Тежина гр.

417,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група