Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Трите прасиња - лепенки

110,00 ден.
Шифра на производ: 7100628

Kоличина

Во кошничка

Прочитај ја приказната за трите прасиња, дополни ги страниците со лепенки и уживај. Потоа измисли своја приказна за трите прасиња и нивните пријатели од фармата и шумата

Јазик

Македонски

Година на издавање

2014

Број на страници

12

Димензии

28,00x21,50x3,00

Тежина гр.

164,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Овој модул од страната е сеуште во развој.