Додади коментар

Трите прасиња - лепенки

110,00 ден.
Шифра на производ: 7100628

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Прочитај ја приказната за трите прасиња, дополни ги страниците со лепенки и уживај. Потоа измисли своја приказна за трите прасиња и нивните пријатели од фармата и шумата

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2014

Број на страници

12

Димензии

28,00x21,50x3,00

Тежина гр.

164,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места