Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Грдото пајче

90,00 ден.
Шифра на производ: 7100624

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Во оваа едиција ќе ги пронајдете најпознатите и најзабавните омилени бајки на децата. Внесете ги вашите најмили во волшебниот свет на книгите!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2014

Број на страници

45

Димензии

18,00x13,00x1,00

Тежина гр.

134,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Телефонски Броеви

Продажни места