Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Мачорот во чизми

90,00 ден.
Шифра на производ: 7100623

Kоличина

Во кошничка

Во оваа едиција ќе ги пронајдете најпознатите и најзабавните омилени бајки на децата. Внесете ги вашите најмили во волшебниот свет на книгите!

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2014

Број на страници

45

Димензии

18,00x13,00x1,00

Тежина гр.

134,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група