Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Не плаши се од докторот

570,00 ден.
Шифра на производ: 7100620

Kоличина

Во кошничка

На децата ќе им се допадне најфиниот доктор што го сретнале досега! Тој секогаш се грижи за свите пациенти. И ти можеш да му се придружиш. Стави го волшебниот стетоскоп на градите или на стомачето на пациентот и слушни ги звуците и грижливите зборови на докторот. По посетата на нашиот доктор, вашето дете веќе нема да се плаши од лекарски прегледи!

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

10

Димензии

24,00x26,50x15,00

Тежина гр.

500,00

Останати производи од оваа група

Edit

Овој модул од страната е сеуште во развој.