Ул. Димитрие Чуповски 15
+389 (0) 2 3117 255

Додади коментар

Во светот на буквите

150,00 ден.
Шифра на производ: 7100350

Kоличина

Во кошничка

Со помош на оваа боенка и вежбанка можеш лесно да научиш да ги пишуваш буквите. Ќе научиш и многу нови имиња на овошја и зеленчуци.

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Година на издавање

2015

Број на страници

50

Димензии

30,00x23,50x0,50

Тежина гр.

253,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група