Додади коментар

Во светот на буквите

120,00 ден.
Шифра на производ: 7100350

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Со помош на оваа боенка и вежбанка можеш лесно да научиш да ги пишуваш буквите. Ќе научиш и многу нови имиња на овошја и зеленчуци.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2015

Број на страници

50

Димензии

30,00x23,50x0,50

Тежина гр.

253,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места